دانلود و تماشای آنلاین از وب سایت آی فیلمز برای تمامی کاربران کاملا رایگان است .

دانلود فیلم ایرانی تک تیرانداز 2021 Sniper

بر اساس داستان واقعی عبدالرسول زرین، او تک تیرانداز ایرانی جنگ ایران و عراق بود که با رکورد 3000 تیراندازی موفق با سلاح دراگونف به عنوان بهترین تک تیرانداز در جنگ های جهانی معاصر شناخته می شود.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم قهرمان

رحیم به دلیل بدهی که قادر به بازپرداخت آن نبود در زندان است. او در مرخصی دو روزه سعی می کند طلبکار خود را متقاعد کند که شکایت خود را از پرداخت بخشی از مبلغ پس بگیرد. اما همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود.

به زودی از رسانه آی فیلمز

دانلود فیلم خون شد

فضلی (سعید آقاخانی) پس از سال‌ها حبس به آغوش خانواده بازگشته است. او سعی می کند همه اعضای خانواده اش را در خانه والدین جمع کند اما در این راه دردسرها و داستان های زیادی دارد.

دانلود فیلم گلدن تایم

«گلدن تایم» روایت دوازده اپیزود بنا بر ماه های سال است که از فروردین شروع و در اسفند پایان می یابد. هر اپیزود در اتومبیل و در لحظه غروب خورشید که به اصطلاح گلدن تایم نامیده می شود، رخ می دهد که روایتگر زندگی انسان هایی است که باید در لحظه ای مهم و طلایی در زندگیشان تصمیمات سرنوشت سازی بگیرند.

دانلود فیلم عطر داغ

«عطر داغ» روایتی از زندگی جوانانی است که در مواجهه با چالش ها، تلاش می کنند سرنوشتشان را تغییر دهند. این فیلم درباره دختر جوانی به نام «مریم» است که باید ساعت 9 شب خانه باشد، اما اتفاقاتی سر راهش قرار می گیرد که او را وارد چالش و تجربه جدیدی می کند.

«کله پوک» فیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی «جواد مزدآبادی» و محصول سال 1399 است. در این فیلم بازیگرانی چون «یوسف تیموری»، «فتحعلی اویسی»، «سیروس گرجستانی» به ایفای نقش پرداخته اند. کله پوک روایتی است از انتخابات شورا در یک روستا؛ که همین داستان باعث وقوع حوادثی می شود.

دو دزد قدیمی به نام‌های کمال و جمال که پس از سال‌ها از زندان آزاد می‌شوند، به سراغ همدست خود - اسی - می‌روند تا سهم خود را از آخرین سرقت خود بگیرند. اما اسی این پول را روی یک فیلم سرمایه‌گذاری کرده و در آن بازی کرده است

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

لیلا و رضا در نوعی جشن با هم آشنا می شوند و عاشق یکدیگر می شوند. آنها با کشف عشق خود، به زودی ازدواج می کنند تا به ناباروری لیلا پی ببرند. آن موقع است که مادر مقتدر رضا شروع به هول دادن به لیلا می کند

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم گاو

پیرمرد روستایی که عمیقاً عاشق گاو خود است برای مدتی به پایتخت می رود. در حالی که او آنجاست، گاو می میرد و اکنون روستاییان از واکنش احتمالی او به آن هنگام بازگشت می ترسند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین