دانلود و تماشای آنلاین از وب سایت آی فیلمز برای تمامی کاربران کاملا رایگان است .

دانلود فیلم میراث دکتر مرگ The Legacy Of Dr. Death 2020

"من بدون درد و رنج تو را می کشم." دکتر مرگ ، یک قاتل زنجیره ای که از او خواسته شد در یک مکان تاریک به یک فرد اعتماد کند. ترکیبی شماره 1 اداره پلیس متروپولیتن اینوکای (Ayno Go) و Takachiho (کیتاگاوا کیکو) برای تحقیق

دانلود فیلم و پخش آنلاین (رایگان)

آزمایش های هسته ای فرانسه ایگوانا را به یک هیولای غول پیکر که به سمت شهر نیویورک حرکت می کند تابانده می شود. ارتش آمریكا باید هیولا را در سطح شهر بدرقه كند تا قبل از تولید مثل جلوی آن را بگیرد.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم یاکوزا و خانواده Yakuza and the Family 2020

پدر کنجی یاماموتو در اثر استفاده از داروی محرک درگذشت. زندگی او به یاس فرو رفت. سپس کنجی به یک سندیکا جنایت پیوست. در آنجا با رئیس باند هیروشی شیباساکی ملاقات می کند. هیروشی با کنجی تماس می گیرد و آنها یک همکاری ایجاد می کنند

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم زیستن Ikiru 1952
زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم زیستن Ikiru 1952

یک دیوان سالار پس از کشف سرطان نهایی سعی در یافتن معنایی در زندگی خود دارد.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

یک روز نوبیتا نوبی یک خرس پرشده قدیمی پیدا کرد که مادربزرگش آن را به او داد. نوبیتا تصمیم گرفت برای دیدار با مادربزرگش به گذشته برگردد. مادربزرگ اعتقاد نوبیتا را دارد که او یک ...

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن ایرویگ و ساحره 2020 Earwig and the Witch

این یک دختر یتیم به نام Earwig را دنبال می کند ، که توسط یک جادوگر به فرزندی پذیرفته می شود و به خانه ای شبح وار پر از رمز و راز و جادو به خانه می آید.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم شکارچی هیولا 2020 Monster Hunter
زیرنویس فارسی چسبیده

هنگامی که ستوان آرتمیس و سربازان وفادارش به دنیای جدیدی منتقل می شوند ، در نبردی ناامیدانه برای بقا در برابر دشمنان عظیم با قدرت های باورنکردنی شرکت می کنند. فیلم بلند بر اساس بازی ویدیویی ساخته کپکام.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم دختری گمشده 2019 A Girl Missing

روابط یک پرستار مراقبت از منزل با خانواده ای که سالها برای کار در آن کار کرده است هنگامی که برادرزاده او به جرم ربودن دختر آنها دستگیر می شود ، تهدید می شود.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن نموی کوچک در سرزمین خواب 1989 Little Nemo: Adventures in Slumberland

هر شب ، نمو جوان به اسلومبرلند می رود و ماجراهایی دارد و با پادشاه اسلومبرلند ، مورفیوس دوست می شود. اما یک شب نمو کشف کابوس سرزمین ، و پادشاه کابوس شیطانی ، اسلامبرلند و نمو خود را به خطر انداخت.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم پادشاه جزیره استاتن 2020 The King of Staten Island

از زمان فوت پدر آتش نشانش ، اسكات مورد توسعه دستگير شده قرار گرفته است. او روزهای خود را با سیگار کشیدن علف های هرز و آرزوی یک هنرمند خال کوبی می گذراند تا اینکه حوادث او را مجبور می کند تا با غم خود دست و پنجه نرم کند و اولین قدم های خود را به جلو در زندگی بردارد.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین