ژانر‌ها: خانوادگی

دانلود انیمیشن وال ای 2008 WALL·E

در آینده‌ای دور، یک ربات کوچک جمع‌آوری زباله به طور ناخواسته وارد یک سفر فضایی می‌شود که در نهایت سرنوشت بشر را رقم خواهد زد.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم دختر پادشاه 2022 The King’s Daughter

تلاش پادشاه لوئیس چهاردهم برای جاودانگی او را به دستگیری و سرقت نیروی زندگی یک پری دریایی سوق می دهد، حرکتی که با کشف این موجود توسط دختر نامشروعش پیچیده تر می شود.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم همسایه جاسوس 2010 The Spy Next Door

C.I.A سابق جاسوس باب هو سخت ترین وظیفه خود را تا به امروز انجام می دهد: مراقبت از سه فرزند دوست دخترش، که دقیقاً به زیبایی مادرشان گرم نشده اند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم مکس 2 : قهرمان کاخ سفید 2017 Max 2: White House Hero

مکس به کاخ سفید منصوب می شود در حالی که چارلی، سگ سرویس مخفی، در مرخصی زایمان است. او با تی جی، پسری 12 ساله، که پسر رئیس جمهور است، آشنا می شود. با توجه به شخصیت بالای پدرش، او تلاش زیادی می کند تا خود را با هم هماهنگ کند و رهبری ...

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم دختر قد بلند 2019 Tall Girl

جودی، قدبلندترین دختر دبیرستانش، همیشه در پوست خودش احساس ناراحتی کرده است. اما جودی پس از سال‌ها خمیدگی، مسخره شدن و دوری از توجه به هر قیمتی، سرانجام تصمیم می‌گیرد اعتماد به نفس لازم برای ایستادن را پیدا کند...

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن شهر اشباح Spirited Away 2001

در حین انتقال خانواده اش به حومه شهر ، یک دختر بچه 10 ساله پر از هیاهو به دنیایی می رود که توسط خدایان ، جادوگران و ارواح اداره می شود و انسانها به حیوان تبدیل می شوند.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم هری پاتر و سنگ جادو 2001 Harry Potter and the Sorcerer’s Stone

یک پسر یتیم در یک مدرسه جادوگری ثبت نام می کند، جایی که او حقیقت را در مورد خود، خانواده اش و شر وحشتناکی که دنیای جادویی را آزار می دهد، می آموزد.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم هری پاتر و جام آتش 2005 Harry Potter and the Goblet of Fire

هری پاتر خود را در حال رقابت در یک تورنمنت خطرناک بین مدارس رقیب جادو می بیند، اما با کابوس های تکراری حواسش پرت می شود.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان 2004 Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

هری پاتر، رون و هرمیون برای سومین سال تحصیل خود به مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز بازمی‌گردند، جایی که آنها به رمز و راز پیرامون زندانی فراری می‌پردازند که تهدیدی خطرناک برای جادوگر جوان است.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ قسمت 1 2010 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

در حالی که هری، رون و هرمیون با زمان و شر به رقابت می پردازند تا هورکراکس ها را نابود کنند، آنها وجود سه شیء قدرتمند در دنیای جادوگران را کشف می کنند: یادگاران مرگ.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین