دانلود و تماشای آنلاین از وب سایت آی فیلمز برای تمامی کاربران کاملا رایگان است .

دانلود فیلم پی کی PK 2014

دانلود فیلم پی کی PK 2014

یک بیگانه روی زمین تنها وسیله ای را که می تواند برای برقراری ارتباط با سفینه فضایی خود استفاده کند از دست می دهد. طبیعت معصوم و سوالات کودکانه او کشور را مجبور می کند تا تأثیر دین بر مردم خود را ارزیابی کند.

دانلود فیلم و پخش آنلاین (رایگان)

دانلود انیمیشن رایا و آخرین اژدها 2021 Raya and the Last Dragon

در قلمرو معروف به لوماندرا ، زمینی که تصور مجدد آن یک تمدن باستانی است ، یک جنگجو به نام رایا مصمم است که آخرین اژدها را پیدا کند.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن پاتوروزیتو 2004 Patoruzito

یک داستان ماجراجویی انیمیشن در مورد پسر جوانی و خانواده اش که در منطقه پاتاگونیان زندگی می کنند.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن بر روی ماه Over the Moon 2020
زیرنویس فارسی چسبیده

انیمیشن بر روی ماه به کارگردانی گلن کین و جان کارز در سال 2020 توسط کشورهای آمریکا و چین ساخته شده است. در این انیمیشن موزیکال ، دختری به امید دیدار با یک الهه ماه افسانه ای ، یک کشتی موشکی می سازد.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن  یخ زده 2 2019 Frozen II

یخ زده 2(منجمد ۲) انیمیشنی در سبک فانتزی به کارگردانی جنیفر لی و کریس باک می باشد که در نوامبر سال ۲۰۱۹ از سوی والت دیزنی منتشر شد. منجمد ۲، پنجاه و هشتمین انیمیشن ساخته شده شرکت دیزنی است. قسمت دوم ادامه قسمت اول فیلمنامه می باشد. یخ زده 2 بازگشتی به دوران کودکی آنا و السا دارد. خاطره کوتاهی از پدر و مادرشان درباره وجود جنگلی اسرار آمیز که توسط مه پوشیده شده است. این جنگل توسط ۴ روح باد، آب، آتش و زمین محافظت می شود و تنها کسی که از آن جنگل رهایی یافته است پدرِ السا و آناست و بعد از این ماجرا نه کسی به آن جنگل وارد شده و نه کسی از آن خارج شده است.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دنیای خیالی در یک داستان تعطیلات از یک اسباب بازی عجیب و غریب ، نوه ماجراجو و یک اختراع جادویی که قدرت تغییر زندگی آنها را برای همیشه دارد ، زنده می شود.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن کارآگاه بازل 1986 The Great Mouse Detective

ریحان ، جوندگان شرلوک هلمز ، در مورد آدم ربایی یک سازنده اسباب بازی تحقیق می کند و پیوند آن را با دشمن مقدس خود ، پروفسور راتیگان کشف می کند.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن شب خاموش 1998 Buster & Chauncey’s Silent Night

داستان متحرک درباره ایجاد آهنگ "شب خاموش".

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمشین رابین هود 1973 Robin Hood

افسانه رابین هود درباره یک روباه مهربان به نام رابین هود است که در جنگل های شروود به همراه دوستانش زندگی می کند. رابین هود از افراد پولدار و سرشناس دزدی می کند تا به فقرا کمک کند.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن جوجه اردک خوش شانس   Lucky Duck 2014

در هنگام طوفان ، یک اردک لاستیکی ضخیم از کشتی باری به پایین پرتاب می شود و با یک جفت دوست اسباب بازی وان در یک ماجراجویی برای یافتن خانه همکاری می کنند.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین