ژانر‌ها: موزیکال

دانلود فیلم سیرانو 2021 Cyrano

سیرانو دوبرژراک، واژه‌ساز، بیش از حد خودآگاه است که نمی‌تواند خود رکسانا را جلب کند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن رایا و آخرین اژدها 2021 Raya and the Last Dragon

در قلمرو معروف به لوماندرا ، زمینی که تصور مجدد آن یک تمدن باستانی است ، یک جنگجو به نام رایا مصمم است که آخرین اژدها را پیدا کند.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم تیک، تیک… بوم! 2021 tick, tick…BOOM!

در آستانه 30 سالگی، یک آهنگساز جوان آینده‌دار تئاتر، عشق، دوستی و فشارهای زندگی را به عنوان یک هنرمند در شهر نیویورک دنبال می‌کند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم ایوان هانسن عزیز 2021 Dear Evan Hansen

اقتباسی سینمایی از موزیکال برنده جایزه تونی و گرمی درباره ایوان هنسن، دانش آموز دبیرستانی مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی و سفر او به سمت خودیابی و پذیرش پس از خودکشی یک همکلاسی.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم آنت 2021 Annette

یک استندآپ کمدین و همسرش خواننده اپرا یک دختر دو ساله با یک هدیه شگفت انگیز دارند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن آواز Sing 2016

در یک شهر حیوانات انسان نما ، یک تئاتر شلوغ impresario تلاش می کند تا تئاتر خود را با یک مسابقه آواز نجات دهد ، حتی از آنجایی که وی پیش بینی می کرد زندگی آنها هرگز مثل سابق نخواهد بود ، بسیار بزرگتر است.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم رابرت 2021 Roberrt

دانلود فیلم رابرت 2021 Roberrt

راغاوا با پسرش آرجون در لاکنو زندگی می کند و آشپز یک واحد پذیرایی برهمن است. او زندگی مسالمت آمیزی دارد و بهترین ها را برای پسرش می خواهد. به نظر می رسد همه چیز خوب پیش می رود، تا زمانی که تعدادی اسکلت از کمد او بیرون می افتند...

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن تور جهانی ترول‌ها Trolls World Tour 2020

تور جهانی ترول ها یک انیمیشن کمدی موزیکال آمریکایی است که در سال 2020 توسط استودیو دریم ورک تولید و توسط یونورسال پیکچرز توزیع شده است. این فیلم دنباله انیمیشن ترول ها که در سال 2016 ساخته شده، می باشد. کارگردانی این انیمیشن زیبا را والت دوورن و دیوید پی اسمیت بر عهده دارند و نویسندگان این اثر جاناتان ایبل ، گلن برگر می باشند. در انیمیشن تور جهانی ترول ها از صدای هنرمندانی از جمله جاستین تیمبرلیک (برنچ)، آنا کندریک (پاپی)، جیمز کوردن (بیگی)، راشل بلوم (بارب)، کلی کلارکسون(دلتا داون)، گوئن استفانی(دی جی سوکی)، جی بالوین(ترسیلو)، اندرسون پاك(پرنس دی)، جورج کلینتون(کینگ کوینسی)، کاران سونی(ریف)، سام راکول(هکوری) استفاده شده است.در این قسمت ملکه پوپی و برنچ با دیدن دنیای متفاوت ترول های دیگر و نوع زندگی آن ها بسیار شگف زده می شوند.زمانی که یک خطر بزرگ دنیای همه ترول ها را تهدید می کند، پوپی و برنچ و دوستان آن ها دوباره آماده جنگیدن می شوند.اما این بار بین ترول ها ترس و اضطراب زیادی وجود دارد.حالا پوپی و برنچ هستند که باید تصمیم بگیرند که چطور به ترول ها کمک کنند...

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن یخ زده 2 2019 Frozen II

یخ زده 2(منجمد ۲) انیمیشنی در سبک فانتزی به کارگردانی جنیفر لی و کریس باک می باشد که در نوامبر سال ۲۰۱۹ از سوی والت دیزنی منتشر شد. منجمد ۲، پنجاه و هشتمین انیمیشن ساخته شده شرکت دیزنی است. قسمت دوم ادامه قسمت اول فیلمنامه می باشد. یخ زده 2 بازگشتی به دوران کودکی آنا و السا دارد. خاطره کوتاهی از پدر و مادرشان درباره وجود جنگلی اسرار آمیز که توسط مه پوشیده شده است. این جنگل توسط ۴ روح باد، آب، آتش و زمین محافظت می شود و تنها کسی که از آن جنگل رهایی یافته است پدرِ السا و آناست و بعد از این ماجرا نه کسی به آن جنگل وارد شده و نه کسی از آن خارج شده است.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم عاشقی 2 2013 Aashiqui 2

دانلود فیلم عاشقی 2 2013 Aashiqui 2

راهول به دلیل اعتیاد به الکل طرفداران و شهرت خود را از دست می دهد. اما او سپس تصمیم می گیرد تا یک خواننده کوچک را به یک ستاره در حال ظهور تبدیل کند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین