زبان: کره ای

دانلود فیلم سوبوک Seobok 2021

دانلود فیلم سوبوک Seobok 2021 بروز‌ شده

مأمور سابق اطلاعاتی کی هئون وظیفه دارد با خیال راحت سئو بوک ، اولین کلون انسانی که راز زندگی ابدی را در اختیار دارد ، منتقل کند. چندین نیرو سعی می کنند سئو بوک را تحت کنترل خود درآورند تا برنامه های خود را ارائه دهند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم جادوگر قسمت 1 – براندازی 2018 The Witch: Part 1 – The Subversion

یک دانش آموز دبیرستانی مبتلا به فراموشی سعی می کند آنچه را که برای او اتفاق افتاده را کشف کند. همه او را به مشکلات عمیق تر می کشاند و در نهایت تاریکی را آشکار می کند که نمی توانست تصورش را هم بکند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم شیون 2016 The Wailing

به زودی پس از ورود غریبه ای به دهکده ای کوچک، یک بیماری مرموز شروع به گسترش می کند. یک پلیس که درگیر ماجرا شده است، مجبور می شود برای نجات دخترش، معما را حل کند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم مذاکره 2018 The Negotiation

یک مذاکره کننده بحران آس در برابر یک گروگان گیر خونسرد قرار می گیرد. در طول 21 ساعت، او تلاش می کند تا رفتار غیرعادی آرام او را بشکند و او را مجبور کند که انگیزه هایش را فاش کند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم غول آسا 2016 Colossal

گلوریا یک دختر مهمانی خارج از کار است که مجبور شده زندگی خود را در شهر نیویورک ترک کند و به خانه برگردد. وقتی گزارش هایی مبنی بر اینکه موجودی غول پیکر در حال نابودی سئول است منتشر می شود، او به تدریج متوجه می شود که به نوعی به هم مرتبط است...

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم مردی از هیچکجا 2010 The Man from Nowhere

یک رهن‌دار آرام با گذشته‌ای خشونت‌آمیز، به امید نجات کودکی که تنها دوستش است، با یک حلقه قاچاق مواد مخدر و اعضای بدن وارد می‌شود.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم شمشیرباز 2020 The Swordsman

دانلود فیلم شمشیرباز 2020 The Swordsman بروز‌ شده

"سه شمشیرباز مختلف به دلایل خاص خود با یکدیگر ملاقات می کنند." ته یول سی ساله شمشیربازی بعد از از دست دادن یکی از چشمهایش برای یافتن تنها دخترش بیرون می رود.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم هیتمن: مامور جون 2020 Hitman: Agent Jun

دانلود فیلم هیتمن: مامور جون 2020 Hitman: Agent Jun بروز‌ شده

در حالی که به شدت مست بود ، یک نویسنده موفق کتاب های طنز کمیکی را در مورد زندگی خود به عنوان یک سابقه دار NIS ترسیم می کند و با ارسال شدن در اینترنت با مشکل روبرو می شود.

دانلود فیلم و پخش آنلاین