اولین تصاویر فیلم Mortal Kombat 2021

16 ژانویه 2021
0 226 views

فیلم Mortal Kombat در تاریخ ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین ۱۴۰۰) اکران می‌شود و بالاخره برادران وارنر اولین تصاویر از این اثر بزرگ‌سالانه و خونین را منتشر کرد.

اقتباس‌های سینما و تلویزیون از جهان ویدیوگیم تقریبا هیچ‌وقت آن‌چنان جواب نمی‌دهند و آثاری که در گذشته از روی سری بازی Mortal Kombat ساخته شدند، هیچ‌کدام تحسین‌های زیادی را دریافت نکردند. در نتیجه مخاطب هم با احتیاط به سمت فیلم Mortal Kombat جدید می‌رود و هایپ خود برای آن را بیش از اندازه افزایش نمی‌دهد. ولی وقتی سازندگان تایید کردند که فیلم با درجه‌ی سنی بزرگ‌سال/R اکران می‌شود و حتی فتالیتی‌های خونین، خشن و خاص بازی‌های مورتال کمبت هم در آن قرار دارند، گیمرهای بیشتری برای اثر مورد بحث انتظار می‌کشند.

لوییس تن در فیلم مورتال کمبت نقش شخصیتی جدید در مجموعه به اسم کول یانگ را بازی می‌کند. ولی کاراکترهای معروفی چون سونیا بلید، لیو کانگ، ساب-زیرو، اسکورپیون، جکس، کونگ لائو و شنگ سانگ نیز در قصه‌ی فیلم نقش دارند. فیلم Mortal Kombat که جیمز وان را به‌عنوان یکی از تهیه‌کنندگان خود می‌شناسد، مطابق گزارش‌ها پروسه‌ی فیلم‌برداری بسیار خوبی را سپری کرد و تیم نویسندگی و کارگردانی تازه‌کار اثر از پس مدیریت عالی پروسه‌ی ساخت برآمد. همچنین گفته می‌شود که سازندگان تا جای ممکن از استفاده‌ی بی‌رویه از جلوه‌های ویژه‌ی کامپیوتری پرهیز کردند و این‌گونه هزینه‌ی ساخت را تا جای ممکن کاهش دادند.

دانلود فیلم Mortal Kombat 2021

نباید فراموش کرد که تقریبا هیچ‌کدام از اعضای تیم ساخت فیلم Mortal Kombat هنرمندان بسیار معروف و پرخرجی نیستند و این‌گونه وارنر توانست بودجه‌ی ساخت مورتال کمبت را در حوالی ۵۰ میلیون دلار نگه دارد. در نتیجه این فیلم که همزمان با اکران سینمایی از شبکه HBO Max پخش می‌شود، به احتمال بسیار زیادی هزینه‌های ساخت را به جیب تهیه‌کنندگان بازمی‌گرداند و به سودآوری می‌رسد. اکنون حدودا چهار ماه تا اکران خانگی و سینمایی همزمان فیلم مورتال کمبت باقی مانده است.

استودیوهای برادران وارنر تاکید می‌کنند که فیلم Mortal Kombat سال ۲۰۲۱ میلادی هیچ ارتباطی با هیچ یک از آثار سینمایی یا تلویزیونی دیگر اقتباس‌شده از روی سری بازی مورتال کمبت ندارد. در حقیقت سازندگان امیدوار هستند که دقیقا مثل بازی‌های مورتال کمبت استودیوهای بازی‌سازی NetherRealm که مجموعه مورتال کمبت را در جهان ویدیوگیم زنده کردند، فیلم Mortal Kombat هم آینده‌ی سینمایی هیجان‌انگیزی برای این جهان پرشده از مبارزه، خشونت و خون بسازد. آن‌ها قول داده‌اند که این فیلم جدید اصلا بچگانه نباشد و به هیچ عنوان در وفاداری به ذات بزرگ‌سالانه‌ی مورتال کمبت کم نگذارد.

فیلم Mortal Kombat در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ (۲۷ فروردین ۱۴۰۰) به‌صورت همزمان در شبکه‌ی آنلاین/استریم‌محور HBO Max و سینماهای جهان با درجه‌ی سنی بزرگ‌سال اکران می‌شود. با این اوصاف می‌توان انتظار داشت که وارنر طی روزهای آتی به پخش اولین تریلر آن بپردازد. برای دانلود فیلم Mortal Kombat زیرنویس فارسی چسبیده به وب سایت آی فیلمز مراجعه کنید.

منبع : زومجی

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(