تصاویر جدید قسمت 2 سریال لوکی

15 ژوئن 2021
0 72 views

تصاویر جدیدی از نصیب دوم سریال Loki منتشر گردیده‌است که در آن لوکی فراهم همیاری با سازمان TVA میشود.

نصیب اولیه سریال Loki روز چهارشنبه هفته قبل پخش شد و حال علاقه مندان دنیای سینمایی مارول بی‌صبرانه چشم به راه پخش بخش دوم سریال لوکی در روز چهارشنبه این هفته از دیزنی پلاس میباشند. اکنون در جدیدترین خبرها سینما و تلویزیون ، تصاویر جدیدی از نصیب دوم سریال لوکی منتشر گردیده است. در تصاویر نصیب نو سریال Loki شاهد همیاری خدای شرارت با سازمان TVA هستیم و جامه فرم این سازمان را بر بدن نموده است. به دنبال می توانید این دو تصویر را ببینید:


در یک تصویر لوکی در حالا قرائت پوشه‌های TVA میباشد و در تصویر دیگر وی درکنار شخصیت B-15 چشم میگردد. درواقع در دنیای سریال Loki قرار میباشد شاهد یک‌سری ورژن مختلف از این شخصیت باشیم و حال ایجنت موبیوس در پی همیاری با لوکی برای رویارویی با دیگر ورژ‌ن‌های این شخصیت‌ میباشد. علاوه‌براین تصاویر، مارول استودیو پوستر جدیدی از سریال Loki را منتشر کرده که تمرکز آن روی شخصیت کارتونی Miss Minutes میباشد که در بخش نخستین سریال لوکی گزینه دقت اکثری قرار گرفته بود. صداپیشگی شخصیت Miss Minutes بر عهده تارا استرانگ میباشد و به‌دنبال میتوانید شاهد این پوستر باشید:

تام هیدلستون، اوون ویلسون، سوفیا دی مارتینو، گوگو امبتا-را، ریچارد ای گرانت، ساشا لین، وونمی موساکو و تارا استرانگ، مثلا بازیگرانی میباشند که در سریال Loki حضور دارا‌هستند و به اجرای نقش پرداخته‌اند. مایکل والدرون، مولف سریال Rick and Morty، به‌تیتر مولف فیلمنامه، شورانر و تهیه و تنظیم‌کننده در سریال Loki حضور داراست. علاوه‌براین، وظیفه کارگردانی همه ۶ بخش سریال لوکی بر عهده کیت هرون میباشد.

برای دانلود سریال Loki به وب سایت آی فیلمز مراجعه کنید.

منبع : زومجی

دیدگاه کاربران