دو انیمه جدید نتفلیکس از بازی فارکرای

12 ژوئن 2021
0 57 views

شبکه‌ی نتفلیکس در آخرین روز رویداد آنلاین گیکد ویک از تولید دو انیمه با الهام از مجموعه بازی‌های محبوب فارکرای خبر داد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما مطلع شدیم که دنیای فارکرای به نتفلیکس راه پیدا می‌کند. به گزارش ددلاین، شبکه‌ی نتفلیکس اخیراً سفارش ساخت دو انیمه با الهام از مجموعه بازی‌های پُرطرفدار فار کرای را صادر کرده است.

نتفلیکس در جریان آخرین روز رویداد آنلاین گیکد ویک از کاپیتان لیزرهاک: بازآمیزی خون اژدها رونمایی کرد که یک انیمه‌ی سریالی بزرگسالانه از آدی شانکر است و براساس بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی مستقل بلاد دراگون بازی فارکرای ۳ ساخته می‌شود. انیمه‌ی مورد بحث از سبک انیمیشن منحصربه‌فرد «ویپوروِیو» برخوردار است و آدی شانکر خالق و تهیه‌کننده اجرایی آن خواهد بود.

تهیه کنندگان انیمه سریالی نتفلیکس

هلن ژوگه، هیوگو رِوان و جرارد گیلموت به‌عنوان تهیه‌کنندگان انیمه‌ی سریالی کاپیتان لیزرهاک: بازآمیزی خون اژدها فعالیت می‌کنند و استودیوی بابی‌پیلز وظیفه‌ی تولید آن را برعهده دارد. البته نتفلیکس از تولید انیمه‌ی دیگری از مجموعه بازی‌های فارکرای نیز خبر داده است که چیز زیادی از آن نمی‌دانیم.

فار کرای اثری اول-شخص تیراندازی است که کار خود را با انتشار نسخه‌ی اول در سال ۲۰۰۴ آغاز کرد. بازی فارکرای ۶ آخرین نسخه‌ی این مجموعه است که جانکارلو اسپوزیتو در آن حضور دارد و در تاریخ ۱۵ مهر (۷ اکتبر) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، کامپیوتر و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد.

اطلاعات بیشتری از دو انیمه‌ی فارکرای  در دست نیست و باید زمان بیشتری را برای انتشار اطلاعات موثق منتظر بمانیم. این دو پروژه به فهرست روبه‌رشد آثاری اضافه می‌شوند که شبکه‌ی نتفلیکس با اقتباس از بازی‌های ویدیویی تولید می‌کند. مدتی پیش این شبکه از تولید انیمیشن سریالی لیگ آو لجندز با نام ناشناخته خبر داد که کاراکترهای محبوب جینکس و وی را به نمایش می‌گذارد. به همه‌ی این‌ها باید آثاری نظیر  رزیدنت ایول: تاریکی بی‌انتها،  کاپهد، اساسینز کرید و  کسلوینیا را نیز اضافه کرد که شبکه‌ی نتفلیکس مشغول تولید انیمه‌های آن‌ها است.

برای دانلود انیمه های جدید به وب سایت آی فیلمز مراجعه کنید.

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(