رابرت دنیرو و آنیا تیلورجوی به فیلم جدید دیوید او راسل پیوستند

17 ژانویه 2021
0 236 views

فهرست بازیگران فیلم تازه و بدون عنوان دیوید او. راسل باری دیگر با پیوستن بازیگران نام‌آشنایی چون رابرت دنیرو و آنیا تیلور-جوی گسترش یافت.

با اینکه هنوز اطلاعات زیادی از فیلم سینمایی تازه و بدون عنوان دیوید او. راسل، کارگردان فیلم‌های The Fighter (مشت‌زن) و American Hustle (حقه‌بازی آمریکایی) در دست نیست، اما در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که ددلاین از پیوستن بازیگران بزرگی چون رابرت دنیرو، مایک مایرز، تیموتی اولفینت، مایکل شنون، کریس راک، آنیا تیلور-جوی، آندره‌آ ریسبرو، ماتیاس خونارتس و آلساندرو نیوولا به این فیلم پُرستاره خبر داده است. کریستین بیل، مارگو رابی، جان دیوید واشنگتن، رامی ملک و زوئی سالدانیا نیز در این پروژه‌ی بی‌نام نقش‌آفرینی خواهند کرد که بر اساس یک ایده‌ی بکر از دیوید او. راسل، فیلمساز نامزد پنج جایزه‌ی اسکار ساخته می‌شود. برای دانلود فیلم زیرنویس فارسی چسبیده کلیک کنید.

درحال‌حاضر فیلم‌برداری این اثر در کالیفرنیا در حال انجام است و متیو بادمن، آنتونی کاتاگاس و آرنان میلشان از شرکت نیو ریجنسی به‌عنوان تهیه‌کنندگان آن فعالیت می‌کنند. دیوید او. راسل پس از اکران فیلم بیوگرافی درام Joy (جوی) به‌سراغ کارگردانی فیلم دیگری نرفته است. فیلم «جوی» که در سال ۲۰۱۵ روی پرده‌ی سینما رفت، با بودجه‌ی ۶۰ میلیون دلاری موفق به فروش ۱۰۱ میلیون دلاری در گیشه شد و نامزدی اسکار و جایزه‌ی گلدن گلوب «بهترین بازیگر زن» را برای جنیفر لارنس به ارمغان آورد. شرکت نیو ریجنسی به موجب قراردادی که با شرکت فاکس قرن بیستم امضا کرده است، وظیفه‌ی انتشار فیلم تازه‌ی دیوید او. راسل را برعهده دارد.برای دانلود فیلم های جدید میتوانید به وب سایت آی فیلمز مراجعه کنید.

منبع : زومجی

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(