زمان انتشار اولین تریلر فیلم Godzilla vs. Kong مشخص شد

22 ژانویه 2021
0 280 views

شرکت برادران وارنر و لجندری با انتشار اولین پوستر رسمی فیلم Godzilla vs. Kong، تاریخ انتشار اولین تریلر این فیلم را تایید و اعلام کردند.

ماه آذر امسال بود که برادران وارنر یک تیزر ۳ ثانیه‌ای از فیلم Godzilla vs. Kong را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویر کوتاه و رسمی از گودزیلا و کینگ کونگ بودیم. حال طبق جدیدترین اخبار سینما ، سرانجام زمان انتشار اولین تریلر فیلم گودزیلا علیه کونگ مشخص شده است. شرکت برادران وارنر و لجندری امروز اولین پوستر رسمی فیلم Godzilla vs. Kong را منتشر کردند که در آن شاهد حضور گودزیلا در دریا هستیم که در حال حرکت به سمت شهر و کینگ کونگ است که در داخل شهر ایستاده است و طبق شعار فیلم، یکی از این دو هیولا شکست خواهد خورد:

وب سایت آی فیلمز در زمان انتشار میتوانید دانلود فیلم گودزیلا برابر کنگ 2021 Godzilla vs. Kong را انجام دهید .
میلی بابی براون، کایل چندلر، جانگ زئی، الکساندر اسکارشگرد، ایزا گونزالس، ربکا هال، دمیان بیچیر، دانای گوریرا، برایان تایری هنری، جولیان دنیسون، فرانسیس مک دورمند، لنس ردیک، جسیکا هنویک، شون اوگوری و وان مارتن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla vs Kong حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آدام وینگارد، کارگردان فیلم Blair Witch و فیلم Death Note، وظیفه کارگردانی فیلم Godzilla vs Kong را بر عهده داشته است.

این در حالی است که اوایل این هفته بود که اکران فیلم Godzilla vs. Kong یک هفته جلو افتاد و اکنون فیلم گودزیلا علیه کونگ برای اکران در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۱ (۶ فروردین ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است که همزمان با اکران، این فیلم قرار است ازطریق سرویس استریم HBO Max نیز منتشر شود.برای دانلود فیلم زیرنویس چسبیده میتوانید به وب سایت آی فیلمز مراجعه کنید.

منبع : زومجی

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(