ساخت فیلم Enola Holmes جدید

0 129 views

نتفلیکس بالاخره ساخت دنباله دانلود فیلم Enola Holmes را تایید کرد که در این فیلم قرار است دوباره شاهد حضور میلی بابی براون و هنری کویل باشیم.

ماه مهر قبلی بود که فیلم Enola Holmes از کانال نتفلیکس پخش شد و با اینکه نقدهای متوسطی اخذ کرد، البته توانست گزینه اعتنا بینندگان این خدمت استریم قرار بگیرد و به یکی دوستداشتنی‌ترین فیلم‌های نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تبدیل گردد. درحال حاضر در جدید‌ترین خبر‌ها سینما و تلویزیون، تشکیل داد دنباله فیلم انولا هولمز آخر و عاقبت پذیرش و اعلام گردیده‌است. نتفلیکس و لجندری بالاخره امروز تشکیل داد فیلم Enola Holmes 2 را پذیرش و اعلام کردند که درین فیلم قرار میباشد شاهد رجوع و برگشت میلی بابی براون در نقش انولا هولمز و هنری کویل در نقش شرلوک هولمز باشیم.

همینطور مانند نصیب اولیه، هری بردبیر، کارگردان سریال‌هایی زیرا سریال Killing Eve و سریال Fleabag، وظیفه کارگردانی و جک ترون، مولف سریال His Dark Materials، وظیفه تایپ کردن فیلمنامه فیلم Enola Holmes 2 را بر عهده خواهند داشت. طبق آمار نتفلیکس براساس افرادی که دستکم ۲ دقیقه از یک فیلم یا این که سریال را تماشا کرده باشند، بیشتراز ۷۶ میلیون مخاطب به تماشا فیلم Enola Holmes در ۲۸ روز نخستین نشر پرداخته بودند.

فیلم Enola Holmes قصه انولا هولمز را دنبال می‌نماید که در پای کوبی به دنیا آمدن ۱۶ سالگی خویش به‌روش مرموزی مادرش گم می گردد و وی بعداز اینکه از امداد تصاحب کردن از دو اخوی بزرگترش یعنی شرلوک و مایکرافت برای یافتن مادرش ناامید گردیده، خودش دست به عمل میشود و بعداز گریزو فرار از مکتب شبانه‌روزی، اکنون پیرو یافتن مادرش میباشد و شرلوک و مایکرافت نیز در پی یافتن خواهر خویش میباشند. بااین‌هم اکنون، اطلاعاتی از قصه بخش دوم در دسترس وجود ندارد و همینطور رجوع شخصیت مایکرافت با بازی سم کلفلین نیز پذیرش نشده میباشد.برای دانلود فیلم های جدید به وب سایت آی فیلمز مراجعه کنید.

انولا هولمز خواهر کوچک شرلوک هولمز میباشد که به وسیله نانسی اسپرینگر خلق و خوی و کتاب داستان‌های آن در ۶ جلد نوشته و دربین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰ منتشر شدند. میلی بابی براون بعد از حضورش در فیلم Godzilla vs Kong، حال قرار میباشد در فصل چهارم سریال Stranger Things بازگردد. همینطور کویل به تازگی در فصل دوم سریال The Witcher به اجرای نقش پرداخته میباشد که فصل دوم سریال ویچر در آخرها سال ۲۰۲۱ از نتفلیکس پخش گردد.

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(