کارگردان جدید سریال The Last of Us

16 ژانویه 2021
0 144 views

پس از جدایی یوهان رنک (Johan Renck) از پروژه تولید سریال مورد انتظار ‘’The Last of Us’’ که با اقتباس از سری بازی‌های ویدیویی به همین نام ساخته می‌شود، طرفداران به این دلیل که فرصت همکاری مجدد میان رنک و کریگ مازین (Craig Mazin) از بین رفته بود، بسیار ناامید شده بودند اما در نهایت امروز شبکه HBO با انتشار یک بیانیه جدید، مجددا سبب ایجاد هیجان در طرفداران این فرنچایز شده است؛ شایان ذکر است که یوهان رنک و کریگ مازین پیش از این در مینی سریال ‘’Chernobyl’’ با یک‌دیگر همکاری داشته‌اند.

دانلود سریال The Last Of Us

براساس اعلام شبکه HBO، کانتمیر بالاگوف (Kantemir Balagov) ‌سازنده فیلم ‘’Beanpole’’ کارگردانی قسمت ابتدایی این سریال را برعهده خواهد داشت و مطابق انتظار، کریگ مازین به همراه نیل دراک‌من (Neil Druckmann) خالق بازی‌های ویدیویی ‘’The Last of Us’’، فیلمنامه این اثر را به رشته تحریر درخواهند آورد.

در جریان ماه نوامبر ۲۰۲۰، شبکه HBO به صورت رسمی ساخت سریال ‘’The Last of Us’’ را سفارش داد و فرانچسکا اورسی (Francesca Orsi)‌ مدیر بخش برنامه ریزی‌های این شبکه در بیانیه‌ای اعلام کرد که بدون شک نتیجه همکاری نیل دراک‌من و کریگ مازین نظر طرفداران سرسخت بازی‌های ویدیویی را جلب خواهد کرد و در کنار آنها سبب جذب مخاطبین بیشتری به دنیای این فرنچایز می‌شود.

هنوز اطلاعات بیشتری در مورد سریال ‘’The Last of Us’’ در دسترس نیست و شبکه HBO تاریخ مشخصی را برای شروع مراحل تولید آن اعلام نکرده است. در زمان انتشار میتوانید دانلود سریال The Last Of Us زیرنویس فارسی چسبیده را از وب سایت آی فیلمز دانلود کنید.

منبع: زومجی

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(